چاي سفيد تيما

قيمت : تومان26,000.00 تومان22,000.00
چاي سفيد تيماReviewed by Admin on Jul 4Rating:

اگر به دنبال روشي بي ضرر براي كاهش وزن هستيد و در انتخاب روش مردد هستيد، ما به شما استفاده از چاي سفيد را پيشنهادد مي كنيم و در اين مقاله در مورد چاي سفيد و لاغري مطالبي را گردآوري و منتشر كرده ايم كه اميدواريم مورد استفاده تان قرار گيرد.

در مورد چاي سفيد تيما و لاغري بيشتر بدانيد

در حال حاضر، در بين انواع چاي، چاي سفيد از نظر توليد داراي سطح پاييني است و در عين حال قيمت بالايي هم دارد. در مورد روش توليد اين دمنوش سفيد خوب است بدانيد كه برگ هاي اين نوع چاي در حقيقت جوانه هاي كرك دار نقره اي رنگ گياه چاي هستند كه پيش از آن كه به طور كامل باز شوند، چيده مي شوند و چون تخمير يا فرآوري روي آنها انجام نمي شود، همه خواص خود را حفظ كرده و اگر آن را در مقايسه با ساير انواع چاي بسنجيم بايد بدانيد كه در مقايسه با چاي سبز داراي كافئين كمتري است، اما داراي بيشترين مقدار آنتي اكسيدان است و در مراقبت از بدن در مقابل بيماري ها موثرتر است و از نظر ساير خواص از چاي سبز قوي تر است. طعم چاي سفيد به نسبت ساير چاي ها لطيف تر و ملايم تر است و به علت دارد بودن «تئين» كه ماده اي شبيه به كافئين است، مانند چاي سياه اعتيادآور نيست.

 

شما عزيزان براي خريد يك بسته چاي سفيد تيما با قيمت ۲۲ هزار تومان مي توانيد بروي دكمه خريد پستي در زير كليك نماييد


براي خريد پكيج سه بسته اي چاي سفيد اعلا تيما با تخفيف ويژه با قيمت ۶۰ هزار تومان بروي دكمه خريد پستي در زير كليك نماييد :


همچنين مي توانيد سفارش خود را به صورت تلفني با تماس با ۰۹۳۵۲۴۴۱۲۲۳ ثبت نماييد.

چاي سفيد تيما

در موارد خواص چاي سفيد تيما ۵۰۴۰ براي كاهش وزن لازم است اين نكته را بدانيد كه بسياري از توليد كنندگان مكمل از چاي سبز به عنوان يك چربي سوز قوي ياد مي كنند و علت آن را هم توانايي بالاي اين نوع چاي در افزايش سوخت و ساز بدن است.

هر چند چاي سفيد تيما  به نسبت دو نوع ديگر چاي سياه و چاي سبز در بين عامه مردم كمتر شناخته شده است اما بايد اين نكته مهم را بدانيد كه چاي سفيد تيما ۵۰۴۰ به نسبت دو مورد ديگر كمتر فرآوري مي‌شود و در عين حال حاوي خاصيت‌هاي منحصربفردي است كه باعث شده است تا اين چاي در كم كردن وزن صاحب شهرت شود.

در مورد روش هاي خريد چاي سفيد مي توانيد به توضيحات زير توجه فرماييد :

ما به منظور تسهيل در فروش چاي سفيد سعي كرده ايم چندين روش مختلف را براي شما مشتريان عزيز در نظر بگيريم :

شما مي توانيد براي تهيه يك بسته از اين محصول با قيمت ۲۲ هزار تومان بروي دكمه خريد پستي در زير كليك كرده وس فارش خود را به صورت آنلاين ثبت نماييد. در واقع شما با اين روش اقدام به خريد اينترنتي چاي سفيد نموده ايد.

براي خريد چاي سفيد تيما به صورت تلفني نيز مي توانيد از سايت ما اقدام نماييد و با شماره تلفن ۰۹۳۵۲۴۴۱۲۲۳ تماس گرفته وس فارش خود را ثبت نماييد.

همانطور كه مي دانيد قيمت چاي سفيد در مقايسه با ديگر محصولات مشابه به دليل كم ياب بودن و فر/آيند سخت توليد گران تر مي باشد اما با توجه به خواص بسيار خوبي كه دارد به نظر ميرسد خريد و استفاده از اين دمنوش گياهي مقرون به صرفه مي باشد.

شما عزيزان براي خريد يك بسته چاي سفيد تيما با قيمت ۲۲ هزار تومان مي توانيد بروي دكمه خريد پستي در زير كليك نماييد


براي خريد پكيج سه بسته اي چاي سفيد اعلا تيما با تخفيف ويژه با قيمت ۶۰ هزار تومان بروي دكمه خريد پستي در زير كليك نماييد :


همچنين مي توانيد سفارش خود را به صورت تلفني با تماس با ۰۹۳۵۲۴۴۱۲۲۳ ثبت نماييد.

چاي سفيد 5040

جلوگيري از تشكيل سلول‌هاي چربي با مصرف انواع چاي سفيد

نتايج پژوهشها حاكي از آن است كه مواد و تركيبات فعال در دمنوش سفيد توانايي مقابله با سلول‌هاي چربي جديد به نام آديپوسيت در بدن را دارند. و نكته مهم آن است كه با جلوگيري از به وجود آمدن اين سلول‌ها، كاهش وزن رخ مي دهد.

به حركت درآوردن چربي در بدن

چاي سفيد داراي توانايي به حركت درآوردن چربي از سلول‌هاي چربي است و به بدن در پاك كردن خودش از چربي كمك شاياني مي‌كند. و در مطالعات علوم تغذيه از اين خاصيت چاي سفيد براي لاغري با عنوان «اثر ضد چاقي» ياد مي‌كنند كه مي‌تواند قدرتمند ابزار در لاغري و كاهش وزن باشد و دقيقا به دليل همين ويژگيهاي اين دمنوش سفيد است كه بايد در رژيم كاهش وزن افرادي كه مي خواهند از شر چربي هاي اضافه بدن رها شوند قرار گيرد.

تقويت ليپوليسيس با مصرف دمنوش چاي سفيد

ليپوليسيس كه از اصطلاحات نام آشناي بحث لاغري است به فرايندي گفته مي شود كه در طي آن چربي سوزي در بدن اتفاق مي افتد. اين اتفاق از آن رو پيش مي آيد كه دمنوش چاي سفيد اين جريان چربي سوزي را تحريك مي‌كند و به روند آن سرعت مي بخشد؛ و اين دقيقا به اين معني است كه بدن چربي را مؤثرتر مي‌سوزاند و فرد به طور آسان‌تري وزن كم مي‌كنيد و لاغر مي شود.

نقش كافئين در فرايند كار چاي سفيد و لاغري

اين گياه هم مثل چاي سياه و سبز سرشار از كافئين است كه متابوليسم بدن را بالا مي برد و به بدن كمك مي‌كند تا كالري دريافت شده را بهتر هضم كند كه اين‌ فرايند در كاهش وزن بسيار مؤثر است.

افزايش متابوليسم

چنانچه سوخت و ساز بدنتان پايين است و عليرغم تلاش هايتان رژيم غذايي و ورزش هم كمك زيادي به شما نكرده اند، ما به شما پيشنهاد مي كنيم چاي سفيد را مورد مصرف قرار دهيد چرا كه آنتي اكسيدان‌هاي موجود در چاي سفيد باعث افزايش سوخت‌وساز بدن مي‌شوند، سوختن چربي‌هاي بدن را تسهيل مي‌كنند و در نتيجه همه اين موارد كاهش وزن بدن اتفاق مي افتد.

خريد چاي سفيد

محدود شدن جذب چربي بدن

با نوشيدن چاي سفيد نه تنها مي توانيد به سوختن چربي‌هايي كه از قبل در بدن شما ذخيره شده است كمك مي‌كند بلكه جذب يا ذخيره چربي هاي تازه را كه از طريق مصرف غذا به بدن وارد مي‌شوند را هم محدود مي‌كند. اين خاصيت مقابله با جذب چربي توسط چاي سفيد  تأثير زيادي در زمان رژيم كاهش وزن شما خواهد داشت و در مدت زمان كوتاهي روند كاهش وزن خوبي را خواهيد داشت.

طعم خوب چاي سفيد

اگر برنامه ريزي كرده ايد كه از خاصيت ارتباط بين چاي سفيد و لاغري بهره بگيريد، بايد بدانيد كه اين نوع چاي از مزه خوشايندي برخردار است در صورتيكه بسياري از مكمل‌هاي غذايي بخصوص براي كاهش وزن، مزه چندان خوبي ندارند، در مورد طعم چاي سفيد بايد بدانيد كه طعمي لذت بخش و سبك دارد و همين عامل هم چايي سفيد را به نوعي نوشيدني مطلوب تبديل كرده است به طوري كه مي‌توانيد در يك روز چند ليوان از آن را براي چربي سوزي و در نتيجه كاهش وزن مورد مصرف قرار دهيد.

شما براي خريد اينترنتي چاي سفيد تيما مي توانيدب روي دكمه خريد پستي كه در بالا قرار داده ايم كليك كرده و يا با شماره تلفني كه رد بخش بالا در نظر گرفته ايم تماس گرفته وس فارش خود را ثبت نماييد.

بنا به همه آنچه گفته شد، عملكرد چاي سفيد و لاغري يك عملكرد بسيار مناسب و تقريبا بدون عارضه است كه شما مي توانيد بدون هيچ نگراني با توجه به طعم خوب چاي سفيد آن را در طول روز مورد مصرف قرار داه و از خواص شگفت انگيز چاي سفيد تيما براي چربي سوزي و كاهش وزن بهره لازم را بگيريد. اما يك نكته هم بايد به آن اشاره كرد، اينكه اگر داراي مشكل خاص و يا بيماري خاصي هستيد حتما قبل از مصرف چاي شفيد در رژيم كاهش وزن خود با پزشك معالج تان مشورت هاي لازم را انجام دهيد تا يك روند سالم چربي سوزي و كاهش وزن را تجربه كنيد و در نهايت به وزن ايده ال و مطلوب مد نظرتان برسيد و از بيماريهاي ناشي از چاقي و اضافه وزن هم در امان باشيد.

 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مهران | ۱۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۰۹:۱۶ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |